Završen projekt rekonstrukcije elektroinstalacija u Srednjoj školi Bedekovčina

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 3. 2022.

15. ožujka 2022. godine, u prostorijama Srednje škole Bedekovčina, obavljena je primopredaja radova na rekonstrukciji elektroinstalacija/razvoda u školskoj zgradi.

Projekt rekonstrukcije bio je nužan zbog lošeg stanja vodiča, nedostatka zaštitnog vodiča i generalne dotrajalosti elektrotehničkih instalacija, što je predstavljalo rizik za sigurnost učenika i djelatnika koji svakodnevno koriste prostore škole.

U sklopu projekta, glavni razvod izveden je nadžbukno, a razvod prema potrošačima podžbukno. Ukupna vrijednost izvršenih radova iznosila je 332.254,86 kn, od čega su 199.352,92 kn bila vlastita sredstva Krapinsko-zagorske županije, dok je ostatak financirao Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije.

Rekonstrukcija elektroinstalacija u Srednjoj školi Bedekovčina predstavlja značajan korak u povećanju sigurnosti objekta te stvara povoljnije uvjete za rad djelatnika i učenika. Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije te je potvrda da se ulaganjem u infrastrukturu poboljšava kvaliteta života građana i stvara bolje okruženje za njihov razvoj.

Galerija.