Glasujte za rad naše učenice na WSC smotri

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 4. 2023.

U sklopu državnog natjecanja strukovnih škola WorldSkills Croatia održava se i međusektorska smotra učeničkih radova na kojoj se ove godine natječe naša učenica Leonarda Gustović s radom Projekt obiteljske kuće.

Rad Projekt obiteljske kuće možete pogledati na donjem videozapisu, a glasovati na poveznici.

Rad se nalazi unutar međusektorske smotre Graditeljstvo, geodezija i arhitektura, a glasovati se može do 20. travnja 2023.

Učenici čiji radovi budu najbolje rangirani (prva tri mjesta) osvojit će medalje, a najbolji rad svake WSC smotre bit će predstavljen na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2023.