Pripremni sastanak prije dvotjedne mobilnosti u Sremsku Mitrovicu

Autor: Daniela Usmiani, 12. 4. 2023.

U okviru pripreme učenika za dvotjednu mobilnost u okviru Erasmus+ projekta "Future in our hands I" održan je sastanak s učenicima i roditeljima.

Na mobilnost se upućuju Laura Škudar, Helena Novosel, Helena Gaberšek i Flip Sviben - medicinske sestre/tehničar opće njegem, učenici 4. Ma razreda te Ivana Mešnjak i Iva Novoselec - fizioteraputske tehničarke, učenice 4.Mb razreda.

Prisutni su upoznati sa svim informacijama vezanima za školu domaćina, smještaj i putovanje učenika, obveze učenika i nastavnika u pratnji te kodeksom ponašanja.

Na kraju sastanka su potpisani svi popratni dokumenti vezani za mobilnost, Sporazumi o učenju, Ugovori sa školom i popratna dokumentacija vezana uz putovanje učenika te smo odgovorili na sva pitanja naih učenika i roditelja.