Obavijest o ''norijadi'' u Zaboku

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 5. 2013.

Iz zabočke gradske uprave obavještavaju da će u Zaboku u Regeneratoru biti organiziran programi za maturante, ali nije dozvoljeno okupljanje i zadržavanje na javnim površinama - na Trgu K. Š.Gjalskog i u parkovima. U Gradu je organizirana redarska služba o kojoj žele upoznati maturante - da znaju koje sugranice ponašanja su postavili.

Predmet: Javno okupljanje na javnim površinama povodom Dana zagorskih maturanata,

Grad Zabok u suradnji s Udrugom Regenerator organizira Dane zagorskih maturanata u Gradu Zaboku, s programom koji predlaže Udruga. Program Dana zagorskih maturanata održava se u prostorijama Regeneratora (zgrada kod ŠUDIGOZ-a) i to 15., 16. i 17. svibnja 2013. prema satnici i programu kako je predložila Udruga Regenerator.

Strogo se ZABRANJUJE bilo kakvo okupljanje i zadržavanje maturanata na svim javnim površinama, a osobito u Parku Milana Prpića te na Trgu K. Š. Đalskog u Zaboku. Svrha zabrane je sprečavanje uništavanja javnih zelenih površina, klupa i košara za smeće te ostalih sadržaja po javnim površinama te dječjih sprava u parkovima. Ujedno se zabranjuje bacanje konfeta, brašna i sl. prilikom prolaska Gradom.

Za održavanje reda u gradu angažirane su zaštitarske službe (redari).

Svim maturantima želimo uspješan i veseo završetak srednjoškolskog obrazovanja, ali ne dozvoljavamo neodgovorno ponašanje i bilo kakvu štetu u gradu.

S poštovanjem,

PROČELNIK