Nastava za vrijeme državne mature sljedeći tjedan

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 5. 2013.

Tijekom pisanja obaveznih ispita državne mature doći će do promjene u odvijanju nastave za učenike koji imaju nastavu u donjoj školi.

Za vrijeme održavanja ispita iz Hrvatskog jezika, Matematike i engleskog jezika izvođenje teoretske i praktične nastave će se promijeniti. U  ponedjeljak 27. 05., utorak 28. 05.,  ponedjeljak 03. 06. i srijedu 05. 06. 2013. g. teoretska nastava u matičnoj školi će se odvijati poslije podne, a praktična nastava prije podne. Praktična nastava u zanimanju proizvođač keramike će se te dane odvijati poslije podne. Ostale dane  nastava će se odvijati normalno.

O rasporedu će svi razredi biti obaviješteni.

Tajana Sedak Benčić , prof., voditeljica smjene