Domijada

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 5. 2013.

U organizaciji Udruge učeničkih domova Republike Hrvatske održao se susret učeničkih domova Republike Hrvatske – „DOMIJADA 2013“. Domaćin  „DOMIJADE 2013“ bio je Učenički  dom Srednje škole Bedekovčina.

Susret  se održao 17. i 18. svibnja 2013. godine, a na susretu domova bilo je prisutno 248 učenika i 34 mentora i ravnatelja iz 19 domova.

U okviru programa  „DOMIJADE 2013“ održala su se sportska natjecanja prvaka regionalnih natjecanja, izložba multimedijalnog stvaralaštva učenika te ostvarenja kulturnog stvaralaštva – glazba, ples, folklor, recitacije i scenski izraz.

Rezultati nisu bili u prvome planu tako da ih nećemo sada isticati.

Kako su na DOMIJADI 2013 sudjelovali učenici i njihovi mentori iz cijele Republike Hrvatske, ova manifestacija bila je izvrsna promocija kako škole, učeničkog dom, Bedekovčine, tako i cijele Krapinsko-zagorske županije.

Galerija.

Toni Andročec, voditelj doma