Prvi dani nastave, upisnice, uplatnice

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 8. 2013.

Nastava počinje 2. rujna 2013. U nastavku je raspored za sva zanimanja i dogovori na pitanja o upisnicama i uplatnicama.

9,00 sati

- svi trogodišnji programi iz područja graditeljstva i strojarstva

- četvrti razredi arhitektonski i građevinski tehničari

- treći i četvrti razred medicinske sestre/tehničari opće njege

U 13,00 sati

- svi ostali četverogodišnji programi u području graditeljstva

- svi ostali četverogodišnji  programi u području zdravstva

- svi četverogodišnji i trogodišnji programi u području poljoprivrede

Na poveznici (link) možete pronaći Kalendar rada za ovu, 2013./2014. školsku godinu.

Učenici prvih razreda koji još nisu donijeli primjerak uplatnice da su platili 50,00 kn za troškove školovanja obavezno ih moraju donijeti prvi dan nastave. Uz to moraju donijeti i upisnice koje ispisuju izravno iz sustava upisi.hr. Upisnice trebaju biti potpisane od strane roditelja.

Učenici ostalih razreda o plaćanju participacije za školovanje bit će obaviješteni prvi dan nastave.

Zlatko Radman, prof., ravnatelj