Sajam poslova u Krapini

Autor: Krasnodor Mikša, 28. 10. 2013.

U Krapini se prošlog tjedna održao 6. sajam poslova na kojem su bili i naši učenici.

U sportskoj dvorani Srednje škole Krapna maturanti škole mogli su pogledati štandovi s prezentiranim poslovima: MUP-a, Veronike Desinićke, Srednje škole Pregrada, Srednje škole Oroslavje,...

Predstavila se i Srednja škola Bedekovčina s cvjećarima, klesarima, tehničarima i ostalim svojim zanimanjima.

Mogli su se predati i životopisi raznim, zanimljivim tvrtkama koje su primale životopise za neko buduće zaposlenje. Bilo je to dobro iskustvo za sve nas.

Sajam poslova organiziro je Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Krapina.

Galerija.

Bruno Jurin i David Ferček