Obavijest Hrvatskih željeznica

Autor: Krasnodor Mikša, 11. 11. 2013.

Obavijest Hrvatskih željeznica Putničkog prijevoza o kupovanju mjesečne karte za prijevoz.

Temeljem Odluke Vlade RH donesene 29. kolovoza 2013. godine o sufinanciranju međumjesnoga javnog prijevoza za redovite učenike srednjih škola u razdoblju rujan – prosinac 2013., HŽ Putnički prijevoz krenuo je u realizaciju prijevoza učenika prema Uputama koju je izradilo MZOS. Tijekom mjeseca rujna i listopada učenici koji ostvaruju pravo na sufinanciranje troškova prijevoza vlakom kupovali su mjesečne pretplatne karte kroz cijeli mjesec, te nam na taj način onemogućili izvršenje obveza preuzetih iz zaključenih ugovora.

Kako bismo ispoštovali sve uredbe, molimo vas da upoznate učenike svih škola s vašeg područja o kupovanju mjesečnih pretplatnih karata do 5.-og u mjesecu.

S poštovanjem,

Antonija Jugović

Prodaja i marketing

HŽ Putnički prijevoz  d.o.o.