Srebrni bagremov med

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 12. 2013.

Učenici naše škole vratili sa srebrnom medaljom oko vrata s 12. ocjenjivanja meda Krapinsko-zagorske županije koje je ove godine održano u Pregradi.

Naša se škola (kao jedina srednja škola) natjecala u kategoriji bagremova meda i osvojili smo visoko srebro. Budući da je pčelarstvo kao izborni predmet u našoj školi prisutno tek od prošle godine i da smo se prvi puta natjecali, rezultat je odličan. Nakon dodjele priznanja pčelari naše škole obišli su i grad domaćin ocjenjivanja- Pregradu.

Za kraj učenici pčelari su se složili da nam je ove godine malo nedostajalo, a druge godine ćemo pokušati uzeti zlatnu medalju.

Medno!!!

Ivan Pogačić, prof.