Webinari o državnoj maturi

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 1. 2014.

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja organizira webinar ''Klik po klik do fakulteta'' 27. siječnja u 21.00.

Webinar je predavanje koji se prenosi Internetom u realnom vremenu a uključuje video, audio i tekstovnu komunikaciju između sudionika, a prvi ovogodišnji webinar govorit će o prijavama u sustav Postani student i prijavama ispita državne mature i studijskih programa, kao i odgovoriti na sva pitanja koja muče maturante u prijavama.

Webinaru ćete moći pristupiti s adrese mojamatura.net/webinari. Za vrijeme webinara moći ćete se izravno uključiti svojim pitanjima i komentarima. Na istoj adresi možete uputiti svoja pitanja već sada. Naknadno će biti dostupna snimka.

Na istoj stranici možete pristupiti i snimkama prošlogodišnjih webinara koj obrađuju postupak pisanja i rješavanja pojedinih ispita državna mature. Webinaru pristupate svojim korisničkim računom Carneta.