Objava rezultata državne mature

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 7. 2014.

Danas, 7. srpnja 2014., od 14 sati bit će objavljeni razultati državne mature te će automatski početi teći rok za prigovore.

Pristupnicima će na njihovim stranicama na poveznici Moji rezultati biti objavljeni svi ispitni materijali te uspjeh koji su postigli na ispitima kojima su pristupili.

Rok za prigovore na rezultate ispita traje 48 sati od objave: od 7. srpnja 2014. u 14.00 sati do 9. srpnja 2014. u 14.00 sati.

Učenici četvrtih razreda srednjih škola u Republici Hrvatskoj prigovor podnose pisanim putem školskome ispitnome povjerenstvu, koje donosi mišljenje o opravdanosti prigovora i prosljeđuje ga Centru. Učenici trebaju popuniti Obrazac za prigovor na dnu ove obavijesti i potpisani primjerak donijeti u školu i predati ga ispitnom koordinatoru.

Učenici su obavezni provjeriti sve svoje ispite, pogotovo dijelove ispita označene križićima umjesto odgovora. Kasniji prigovori neće biti uvažavani.

Sutra, 8. srpnja, učenici koji imaju prigovor mogu se javiti prof. Danieli Usmiani (098804526), a u srijedu, 9. srpnja, prof. Krasnodoru Mikši (0992423803). Zovite nas ako trenutno nismo u školi.

Konačna objava rezultata ispita državne mature bit će 14. srpnja 2014.

Priloženi dokumenti:
Prigovor_na_rezultat_ispita.doc (84.00 KB)