Lovstvo i lovno gospodarenje

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 11. 2014.

Od 11. 11. 2014. počinje s radom nova izvannastavna aktivnost - Lovstvo i lovno gospodarenje, kod nastavnika Daniela Gavrana, profesora poljoprivredne struke.

Ova izvannastavna aktivnost bavi se prikazom Lovstva i lovnog gospodarenja kao važne privredne grane, kojom ćemo upoznati osnove lovstva, načine i tehnike lova, lovnu balistiku, lovnu kinologiju i mnoge druge zanimljive teme, u svrhu očuvanja i zaštite prirodnog staništa naših divljih životinja te njihovo gospodarenje.

Svi zainteresirani učenici mogu se prijaviti na email: gavrann1@gmail.com ili dolaskom u Gornju školu u utorak 11. 11. 2014. u 13:15.