Kestenijada - najava

Autor: Krasnodor Mikša, 11. 11. 2014.

U četvrtak, 13. studenog 2014., u holu škole održat će se Kestenijada (bez kestena, ali s palačinkama, bukovačama i još nekim slasticama), uz Mjesec hrvatske knjige.

Ujedno će se obilježiti i 150. godišnjica rođenja Toulousa Lautreca, francuskog slikara i grafičara postimpresionizma, kao i Mjesec hrvatske knjige čija je ovogodišnja tema LJUBAV. Bit će prostora za misli i stihove o ljubavi, pa i pjesmu.

Kako je ljubav osnova i za volonterski rad, taj dan će biti proglašen i Volonterskim danom kako bi svi zainteresirani učenici dobili informacije o tome što i zašto rade volonteri i kako se učlaniti u školski volonterski klub.