Probni ispit državne mature

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 11. 2014.

U subotu, 22. studenog 2014., održat će se probna državna matura iz Matematike za sve maturantske razrede četverogodišnjih zanimanja.

Probni ispit počinje u 8.30, a učenici su dužni doći najmanje pola sata prije ispita, kao i kod svakog drugog ispita državne mature. Sa sobom trebaju ponijeti kalkulator, trokute i kemijsku olovku.

Uz sve to, učenik na probni ispit, kao i na sve ostale ispite, treba doći s osobnom iskaznicom ili nekim drugim dokumentom koji sadrži sliku.

Na dnu stranice ove obavijesti nalazi se Knjižica formula koju isprintanu učenici moraju donijeti na sam ispit prema razini koju su odabrali u dogovoru s ispitnim koordinatorima. Ovakva se knjižica dobija u ispitu iz Matematike i služi kao pomoć pri rješavanju.

Sve ostale upute o samom načinu rješavanja ispita i označavanju odgovora dobit ćete od dežurnih nastavnika na samom pisanju ispita.

Priloženi dokumenti:
MATA_Knjizica_formula.pdf (614.37 KB)