Prijave ispita državne mature u ljetnom roku školske godine 2014./2015.

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 12. 2014.

U ponedjeljak, 1. prosinca 2014. godine u 12.00 sati počinju prijave ispita državne mature u školskoj godini 2014./2015. Prijave ispita državne mature završavaju 2. veljače 2015. godine u 12.00 sati.

Prijave studijskih programa u ljetnome upisnom roku bit će omogućene od 7. siječnja 2015. godine do 17. srpnja 2015. godine (osim studijskih programa koji su odredili raniji rok prijave).

Tijekom prve prijave nužno je dobro pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa prilikom prve prijave.

Učenici su obavezni redovito pratiti mrežne stranice Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja (www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr).

Ovog i sljedećeg tjedna ispitni koordinatori proći će po razredima i pojasniti upute za prijavu ispita državne mature. U međuvremenu, na stranicama Centra učenici mogu preuzeti Upute za učenike o prijavama ispita.

Ispitni koordinatori