Profesionalna orijentacija (Galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 12. 2014.

Profesionalna orijentacija za učenike osnovnih škola naše županije već je počela!

Naši učenici trogodišnjih zanimanja sa svojim instruktorima posjetili su Osnovnu školu Donja Stubica. Osmaši su imali prilike piliti drvene letve, iskušati razne tesarske postupke, klesati kamen i izrađivati predmete od gline. Mogli su pitati učenike koji se školuju za zanimanje tesar, klesar i proizvođač keramike što rade, kakva im je praktična nastava, koje stručne predmete uče, kako vide svoju budućnost u zanimanju koje će steći.

Tri sata osmaši su proveli s našim srednjoškolcima i možda donijeli neke odluke o svom izboru škole i zanimanja koji ih ubrzo čeka.

Galerija.

Tatjana Papst, pedagoginja