Predavanje o uzgoju egzotičnog voća i povrća (Galerija+Video+Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 2. 2015.

Jučer, 16. veljače 2015., održano je u Poljoprivrednom učilištu predavanje o uzgoju egzotičnog voća i povrća.

Predavanje je dio stručne edukacije za potencijalne proizvođače.

Glavno predavanje je održao Ivan Šulog  koji je govorio o svojem 18-godišnjem iskustvu uzgoja egzotičnog voća i povrća te kako plasirati navedene proizvode na tržište.

Uz zamjenika župana Anđelka Ferek-Jambreka, sudjelovalo je 60-ak zainteresiranih proizvođača, načelnik Općine Bedekovčina Darko Ban, v.d. pročelnika županijskog Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu, promet, komunalnu infrastrukturu i EU fondove  Luka Čuljak, ravnatelj Srednje škole Bedekovčina Zlatko Radman i učenici 4. P razreda.

Galerija.