Županijsko natjecanje u odbojci

Autor: Daniela Usmiani, 25. 1. 2011.

U utorak, 18. siječnja 2011, u našoj školi održano je Županijsko školsko sportsko natjecanje iz odbojke. Natjecali su se učenici iz 6 zagorskih srednjih škola.
Natjecanje se odvijala u dvije skupine po sustavu ''svaki sa svakim''. U prvoj skupini (Igralište istok) natjecali su se zabočka gimnazija, pregrdska i naša škola). U toj skupini pobijedili su učenici iz Srednje škole Pregrada. U drugoj skupini (Igralište zapad) natjecali su se srednje škole iz Zaboka, Krapine i Oroslavja. Pobjednici su bili Krapinčani.

U utakmici za treće mjesto Gimnazija iz Zaboka pobijedila je Pregradu, a pobjednici županijskog natjecanja bili su učenici iz krapinske srednje škole. Pojedinačne rezultate možete vidjeti u tablici u privitku.

Slike pogledajte u galeriji na stranici:

Priloženi dokumenti:
žup odb mlad 10 11.xls (29.00 KB)