Osmaši u školi

Autor: Daniela Usmiani, 26. 3. 2011.

Učenici osmog razreda Osnovne škole Bedekovčina nekoliko puta su posjetili našu školu kako bi se više upoznali s programima i zanimanjima koja školujemo. Posjet je proveden kao dio školskog aktivnog pridobivanja učenika osnovnih škola za školovanje u našoj školi. Oni su prethodnica za Otvoreni dan škole koji će se održati 21. svibnja 2011.

Osmaši su prisustvovali nastavi stručnih predmeta. Kod prof. Markuš su se upoznali sa zanimanjem arhitektonskog tehničara, a kod prof. Tkaleca sa zanimanjem građevinskog tehničara. Voditelj praktične nastave Danijel Borovčak proveo ih je po radionicama.