Plinoinstalateri se vratili s Državnog natjecanja u Zagrebu s prvim mjestom!

Autor: Daniela Usmiani, 22. 4. 2011.

Na Državnom natjecanju plinoinstalatera Školi za montažu instalacija i metalnih konstrukcija u Zagrebu nastupili su učenici Milan Mutak i Petar Kontrec, pod vodstvom mentora Stipe Jurete i osvojili 1. mjesto.

Učenici su trebali izvesti izradu plinske instalacije u zavarenoj izvedbi, i uz teorijski dio ispita osvojili najviše bodova.

Natjecanje je organizirano u suradnji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za strukovno obrazovanje, Društva za strukovno obrazovanje i Gradske plinare Zagreb.

Više o samom natjecanju i sudionicima možete pogledati u biltenu Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija (http://skole.t-com.hr/ss-zagreb-555/skola/ove_godine.htm, Bilten na dnu stranice).