Otvoreni dan škole

Autor: Daniela Usmiani, 18. 5. 2011.

U subotu, 21. svibnja 2011., održat će se u Srednjoj školi Bedekovčina Otvoreni dan škole za sve učenike osmih razreda osnovnih škola.
Otvoreni dan škole počet će u 9 ujutro i trajati do 13 sati, a u sklopu kojega će biti prezentirana sva zanimanja koja ova škola nudi. U učionicama, kabinetima, radionicama, plastenicima i poligonima sadašnji učenici naše škole predstavljat će posebno zanimanje za koje se oni školuju, tako da budući učenici škole mogu na licu mjesta vidjeti gdje i kako se izvodi nastava. Ističemo jedan od naših mlađih programa – klesar, kao i sve informacije o novom programu za montera suhe gradnje. Također će biti prezentirana i sva zanimanja koja ste dobili u popisu na informativnim lecima tijekom predstavljanja Srednje škole Bedekovčine u vašoj osnovnoj školi.
Za sve zainteresirane bit će na usluzi informatori koji će odgovarati na sva vaša pitanja.