Prijem kod župana za državne prvake (video)

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 6. 2015.

Župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar održao je prijem za učenike i njihove mentore, koji su osvojili prvo, drugo ili treće mjesto na državnim natjecanjima.

Ove godine s područja Krapinsko-zagorske županije na državno natjecanje pozvana su 104 učenika srednjih škola i 102 učenika osnovnih škola, koji su postigli hvalevrijedne rezultate, osvojivši ukupno 37 prvih, drugih i trećih mjesta.

Srednju školu Bedekovčinu predstavljali su učenici i nastavnici koji su sudjelovali na 20. državnom natjecanju učenika graditeljskih i geodetskih škola: Blaž Tuđa (mentor Željko Rod) koji je osvojio 1. mjesto u disciplini Nosive konstrukcije - građevna mehanika, Goran Tenšek (mentor Stjepan Sinković) za 1. mjesto u natjecanju keramičara-oblagača te Vladimir Brlek (mentor Ivan Mohač) koji je osvojio 2. mjesto kod montera suhe gradnje.

Nagrade su učenicima i njihovim mentorima uručili župan Krapinsko-zagorske Željko Kolar, zamjenica župana Jasna Petek i zamjenik gradonačelnika Krapine Dragutin Kozina.

Galeriju fotografija možete pogledati na službenim stranicama KZŽ-a.