Zadnje dvije grupe učenika u okviru Erasmus + projekta W$F

Autor: Daniela Usmiani, 27. 11. 2023.

U listopadu od 8. - 21-10  2023 i 23.10 - 3.11.2023.odradili smo zadnje dvije grupe mobilnosti u Erasmus+ projektu Work for Future.

Ukupno je 9 učenika (četiri rukovatelja samohodnim građevinskim strojevima, dva keramičara oblagača, dva montera suhe gradnje i jedan plinoinstalater) obavljalo stručnu praksu u tvrtkama ALEA Hoch- und Industriebau AG, Fliesen Lutz,  Fliesen Ried GmbH, Oprema Pit,Stand Bau GmbH i S.M.M. GmbH.

Učenici su vrijedno ispunjavali radne obaveze usavršavajući se u nizu profesionlanih znanja i vještina, ali i razvili jako dobre veze s poslodavcima i zaposlenima tako da su iza nas novonastala prijajateljstva.

Svojim angažmanom, zainteresiranošću ua posao kojim će se baviti u budućnosti velik je broj učenika dobio poziv da kada završe srednju školu da ih čeka radno mjesto, jer takve radnike je teško naći.

Osim radnog dijela, u okviru slobodnog vremena, osim neobaveznog druženja učenici su upoznali Frankfurt, kulturno povijesne znamenitosti i značajna mjesta gradske jezgre.

Više na_ https://sites.google.com/view/work-for-future/po%C4%8Detna-stranica/frankfurt-listopad-2023-dvije-grupe