OBAVIJESTI

Lista kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto na temelju raspisanog natječaja za spremač/icu dana 04. siječnja 2021.

Autor: Krasnodor Mikša, 20. 1. 2021.

Temeljem natječaja raspisanog 04. siječnja 2021. a sukladno uvjetima natječaja, pravodobnim i potpunim prijavama, niže navedeni kandidati ispunjavaju uvjete iz natječaja i pozivaju se na testiranje, za radno mjesto spremačice kako slijedi:

• M.F.
  • I.S.
  • M.Š.
  • J.S.
  • Š.J.
  • Š.S.
  • A.S.
  • S.B.
  • Š.V.
  • V.K.
  • J.K.
  • B.Š.
  • N.H.
  • R.S.

Testiranje za  sve gore navedene kandidate provest će se 26. siječnja 2021., (utorak) u 13,30 sati u učionici br. 1, Ljudevita Gaja 1, Bedekovčina

Pravila testiranja i pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje: nalaze se u obavijesti u prilogu.