OBAVIJESTI

POZIV NA TESTIRANJE - Pripravnik kroz mjeru HZZ-a „Stjecanje prvog radnog iskustva pripravništva“-nastavnik/ica tjelesne i zdravstvene kulture

Autor: Daniela Usmiani, 19. 10. 2022.

Komisija za provedbu natječaja objavljenog dana 6. 10. 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Bedekovčina, http://ss-bedekovcina.skole.hr/natje_aji_za_radna_mjesta u rubrici pod nazivom „NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA“, za radno mjesto: Pripravnik kroz mjeru HZZ-a „Stjecanje prvog radnog iskustva pripravništva“-nastavnik/ica tjelesne i zdravstvene kulture, na određeno puno radno vrijeme, objavljuje

POZIV NA TESTIRANJE

Opći i posebni dio testiranja održat će se dana 24. 10. 2022. godine u 13:15 sati u učioni br. 13 u Srednjoj školi Bedekovčina.

Kandidati su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije testiranja.

Opći i posebni dio testiranja provodi se pisanim testom.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune:

Redni broj IME I PREZIME KANDIDATA (INICIJALI)

1. S. K.

2. L. M.

3. D. G.

4. V. K.

Ako kandidat ne pristupi testiranju više se ne smatra kandidatom u postupku.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na testiranju, ako je za svaki dio testiranja dobio najmanje 5 bodova.

Ako kandidat ne zadovolji u prvoj fazi testiranja (opći i posebni dio) ne može sudjelovati u daljnjem postupku.

Razgovor s kandidatima (intervju) koji su zadovoljili na pismenom dijelu testiranja biti će prema rasporedu koji će biti objavljen na stranici škole.

-----------------------------------------------------------------------------

Pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata za testiranje:

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, (NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispravak, 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12.- pročišćeni tekst, 94/13., 152/14. i 7/17, 68/18, 98/19, 64/20)

2. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju (NN 24/2015)

3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 112/2010)

Dokument u prilogu.

Priloženi dokumenti: