Poziv na razgovor

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 12. 2022.

Komisija za provedbu natječaja objavljenih dana 25. 11. 2022. za radno mjesto: Tajnik/ica, 1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, Nastavnik/ica hrvatskog jezika, 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme, Nastavnik/ica fizike, 1 izvršitelj na određeno, nepuno radno vrijeme (18 sati tjedno), Nastavnik/ica geografije, 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme (15 sati tjedno), Nastavnik/ica graditeljstva, 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme, Spremačica, 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme, objavljuje POZIV NA RAZGOVOR.

Razgovor (intervju) kandidata s Komisijom održat će 14. 12. 2022. godine, s početkom od 7:30 sati u uredu ravnateljice u Srednjoj školi Bedekovčina. Na razgovor se pozivaju kandidati koji su zadovoljili na pisanom dijelu testiranja, a nalaze se u dokumentu u privitku.

Priloženi dokumenti:
poziv_na_RAZGOVOR-svi.docx (15.86 KB)