Natječaji

OBAVIJEST KANDIDATIMA UČESNICIMA NATJEČAJA O REZULTATIMA NATJEČAJA ZA RADNA MJESTA SPREMAČ/ICE I NASTAVNIKA/ICE NASTAVNIKA/ICE STRUČNIH PREDMETA

Autor: Daniela Usmiani, 23. 12. 2020.

Povodom natječaja za radna mjesta spremač/ica i nastavnik/ica stručnih predmeta objavljenih dana 17. studenog 2020.  godine na web stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  i Srednje škole Bedekovčina, obavještavamo Vas sljedeće:

Nakon provedenog testiranja te nakon dobivene prethodne suglasnosti Školskog odbora 22. prosinca 2020. godine, izabrani su sljedeći kandidati:

Ivana Kobeščak, za poslove spremačice, neodređeno puno radno vrijeme.

Draženko Gavranić, za poslove nastavnika stručnih predmeta, neodređeno puno radno vrijeme.