Javni poziv za osposobljavanje

Autor: Krasnodor Mikša, 3. 3. 2016.

Krapinsko-zagorska županija objavila je Javni poziv za osposobljavanje za obavljanje poslova voćar(ka),  proizvođač(ica) i prerađivač(ica) voća, vinogradar(ka), vinar(ka) te cvjećar(ka) vezan uz osposobljavanje odraslih u projektu škole Agroeduca.

Programi osposobljavanja u trajanju od 150 sati realizirat će se redovitom i/ili konzultativno-instruktivnom nastavom. Teorijski dio programa u trajanju od 75 sati izvodi se u učionici i kabinetima ustanove, a praktični dio programa u trajanju od 75 sati se izvodi u kabinetima i na terenu, ovisno o kojem se programu radi.

Praktična nastava se provodi u punom fondu sati. Rad polaznika na praktičnoj nastavi nadzirat će mentor.

Po završetku polaznici dobivaju Uvjerenje o osposobljavanju koje se upisuje u matičnu evidenciju Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Rok za podnošenje prijava za stručno osposobljavanje je do 31. ožujka 2016. godine.

Broj polaznika je ograničen na 20 po tečaju.

U obzir će se uzeti prijave, prema redoslijedu zaprimanja, koje ispunjavaju uvjete iz Javnog poziva, sve do popunjena određenog broja polaznika po tečaju a prednost će imati nezaposlene osobe.

Program osposobljavanja će se održavati od travnja do listopada, u poslijepodnevnim satima, u prostoru Srednje škole Bedekovčina.

Cijeli javni poziv, kao i prijavni obrazac, nalazi se u prvitku ispod ove obavijesti.

Priloženi dokumenti:
JAVNI_POZIV-revizija1.docx (16.97 KB)