Smotra učeničkih zadruga u Primoštenu

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 10. 2012.

Od 15. do 17. listopada 2012. godine održavala se u Primoštenu 24. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske na kojoj je sudjelovala i učenička zadruga „ZVIREK“ iz Srednje škole Bedekovčina.

Učenici zadrugari Zdravko Jakuš, Katarina Spevec, Mario Tenšek i Andrija Frančina te njihovi voditelji Slavko Vinković i Robert Kuhar predstavili su se na Smotri sa svojim programom u poljoprivrednoj i keramičarskoj sekciji.

Na Smotri je svoje radove predstavila 71 učenička zadruga iz cijele Hrvatske s različitim programima.

Učenička zadruga „ZVIREK“ svojim je prikazom predstavila proizvode našeg podneblja koji su bili zapaženi kao originalni i vrijedni.

Galerija.

Voditelj UZ „ZVIREK“ Slavko Vinković