NATJECANJE UČENIKA/CA SREDNJIH ŠKOLA RH IZ OBRAZOVNOG SEKTORA ZDRAVSTVA

ZADAĆE NATJECANJA

Promicanje zanimanja zdravstvene struke.
Unapređivanje i usavršavanje znanja i vještina u obrazovnom sektoru zdravstva i socijalne skrbi.
Poticanje i iskazivanje kreativnosti učenika/ca i nastavnika/ca.
Afirmacija darovitih učenika/ca.
Razmjena iskustava, stjecanje novih spoznaja i stručno usavršavanje nastavnika/ca.
Uspostavljanje partnerskih odnosa sa zdravstvenim ustanovama i visokim obrazovanjem.

ORGANIZATOR

Natjecanje učenika/ca organiziraju i provode Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Državno povjerenstvo i Srednja škola Bedekovčina.

Sjedište i adresa Državnog povjerenstva:

Ulica Ljudevita Gaja 1
49 221 Bedekovčina

099/21-45-263 (Štefica Sukreški)
stefi1305@gmail.com
098/93-16-778 (Rafaela Strsoglavec)
rafaelastrsoglavec@gmail.com

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Radnička cesta 37
01/62-74-656
vlatka.klasnja@asoo.hr

VREMENIK

1.) školska razina: 31. siječnja 2012. godine
2.) državna razina: 12. i 13. travnja 2012. godine

Priloženi dokumenti:
plakat mali.jpg

Schola medica 2012. - video dodatak

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 4. 2012.

Na Youtube postavili smo nekoliko filmova snimanih na svečanom otvaranju natjecanja Schole medice.

Postavljeni su video zapisi uvodnog govora ravnatelja škole, prof. Zlatka Radmana, pjesma Gaudeamus igitur školskog zbora i podjela priznanja profesorima povod obilježavanja 20. godišnjice Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina.

Stranici možete pristupiti na linku Youtube

Zahvaljujemo Dejanu Cehuliću, nastavniku stručnih predmeta u našoj školi, na ustupljenim filmovima.

Ujedno na stranici Youtubea možete pogledati i neke filmove straijih generacija i radova naših učenika.