Tečaj za trudnice
Autor: Krasnodor Mikša, 28. 4. 2013.

Na inicijativu patronažne sestre Vesne Glas u školi je održan tečaj za trudnice na kojem su kao predavači sudjelovali i učenici 3. Ma razreda i magistar kineziologije Marko Sukreški.

Učenici 3. grupe 3. Ma u sklopu nastave Zdravstvena njega zdravog jeteta i adolescenta, pod vodstvom Martine Zaplatić, održali su predavanje o karakteristikama novorođenčeta i demonstrirali kupanje i prematanje novorođenčeta i dojenčeta. Marko Sukreški govorio je o tjelesnoj aktivnosti prije i poslije porođaja za ženu, kao i za dijete, a patronažna sestra Vesna Glas o promjenama u trudnoći i prednostima dojenja.

Na početku su djeca iz dječjeg vrtića u Bedekovčini otpjevala prigodnu pjesmicu o mamama.

Galerija.