Prijem učenika u Učenički dom

Autor: Marica Kašćelan, 2. 9. 2016.

Učenički dom pri Srednjoj školi Bedekovčina započinje prijem učenika 4.9.2016., u nedjelju od 14.00 sati.

U nedjelju organizirana je večera (obrok) od 18 do 19.30 sati zato učenicima preporučujemo dolazak do navedenog vremena ukoliko žele večerati u domu.

Potrebni dokumenti pri prijemu učenika u dom:

- jedan primjerak Ugovora o smještaju u dom ovjeren kod javnog bilježnika

- potvrdu o zaposlenju jednog roditelja, odrezak od mirovine ili potvrdu o drugim stalnim ili povremenim primanjima

- uplatnicu (uplaćeni troškovi smještaja za deveti mjesec na iznos od 630,00 kuna).

Prilikom dolaska u Učenički dom učenik mora imati: pidžamu, pribor za osobnu higijenu, zdravstvenu iskaznicu, papuče i lokot s dva ključa.

Odgajatelji i svi djelatnici doma žele vam uspješnu i veselu ovu školsku godinu, a da vam život u domu bude ugodan i da vam zaista postane drugim domom.