Priredba dobrodošlice, održana 15.9.2011.

Autor: Marica Kašćelan, 16. 10. 2011.

Na početku i ove školske godine, stariji učenici su u suradnji s odgajateljem Stjepanom Gorički pripremili program za nove učenike doma s željom da se među nama osjećaju dobrodošli.

>>vidi još slika

Program je vodio Petar Florjan koji nas je zabavljao svojim duhovitim dosjetkama, izgledom i šarom. Uz pomoć Natalije Leljak, Pero je novim učenicima dao nekoliko korisnih savjeta vezanih uz kućni red doma.
U realizaciji programa sudjelovali su:
• Domski bend (Antonio Drempetić, Andrej Loinjak, Mihael Martinjak) koji su bili vrhunac priredbe
• Ivana Grgić s plesnom izvedbom na glazbu svog funa Michaela Jacksona
• ženski zbor (Kristina Risek, Petra Vitez, Lucija Marinović, i Klaudija Dačnik) je veselom izvedbom prenio dobro raspoloženje i na publiku
• Petra Mihaljek i Đurđica Vuradin koje su plesnom izvedbom oduševile publiku
• Nikola Hanž svojom originalnom izvedbom „Dedekovog škrlaka“
• u ime novih učenika obratila nam se simpatična Amadea Mokos
• Kristijan Lešković koji je bio DJ uspješne  plesne večeri.