Malonogometni turnir

Autor: Marica Kašćelan, 12. 12. 2016.

1. i 8. prosinca 2016. održano je malonogometno natjecanje između odgojnih grupa.  Organizator turnira bio  je David Stiplošek kao član Vijeća učenika Doma.

>>vidi slike

Damian Tišljar

Natjecanje je započelo 1.12.2016. kada su se održale utakmice između 1.,2. i 5. te 5. i 6. odgojne grupe, a 8.12.2016. odigralo se finale između 1.,2. i 6. odgojne grupe. Za zapisničkim stolom bili su učenici Lovro Hlebec i  Mario Pišković, a sudac natjecanja bio je pedagog Stjepan Begić.

Ispred Vijeća učenika Doma, Božica Šafranko i David Stiplošek uručili su priznanja svim ekipama dok je pobjedničkoj ekipi 6. odgojne grupe uručena i nogometna lopta.

Damian Tišljar