Božićna priredba, održana 20.12.2016.

Autor: Marica Kašćelan, 23. 12. 2016.

Kao i svake godine u našem domu organizirana je Božićna priredba koja je sve prisutne oduševila.

>>vidi slike

Mario Pišković

Ivana Belčić i Petar Lendl su nam uprizorili skeč kao stari bračni par Joža i Kata Smežuranić koji su nas nasmijali do suza, a voditelji priredbe bili su Nina Greguraš i Roko Nimac.

Čuli smo puno vokalnih dueta, recitacija i lijepih pjesama. Na početku nas je u priredbu uveo zbor s pjesmom „Zvončići“ kojeg je na gitari pratio Florijan Škreblin. Zatim nam je na pozornicu hrabro stigla Elena Lenard s pjesmom Lane Jurčević „Nitko i ništa“. U nastavku su nas oduševili Mario Pišković i Alen Tuđina s pjesmom „Lagala nas mala“ Toše Proeskog i Tonija Cetinskog. Nakon njih su nam na pozornicu stigli Elena i Forijan s pjesmom Vesne Pisarović „Bježi od mene“. Mario Pišković nam je recitirao pjesmu „Božićna noć“ u odijelu Djeda Mraza. Još jedan vokalni duet su nam izveli Rebeka Jill Horenec i Florijan Škreblin i to od Miroslava Škore „Tajna najveća“. Oduševili su nas svojom izvedbom, a nakon njih uslijedilo je još jedno oduševljenje i to naša Tena Novak s reklamom „Afričke šljive“. Matea Horvat se odvažila na solo pjevanje i to s pjesmom Srebrnih Krila „Božić dolazi“ uz pratnju Alena Tuđine. Zatim nam je Rebeka svojim predivnim glasom otpjevala pjesmu „Molitva“ Marije Šerifović i za kraj nam je naš zbor čestitao Božić pjesmom „Sretan Božić svakome“ od Fantoma. Svaku izvedbu su dobro iskomentirali i okarakterizirali Joža i Kata.

Nakon formalne priredbe uslijedio je ples do kasno u noć, naravno do petnaest do deset. Svi smo se zabavili i na svoje brige zaboravili i ispratili prvo polugodište.

Mario Pišković