Turnir u stolnom tenisu

Autor: Marica Kašćelan, 10. 2. 2017.

Dana 24. i 25. siječnja 2017. održano je domsko natjecanje u stolnom tenisu. Oganizator turnira bio je Luka Zanoški, član Vijeća učenika Doma. Za zapisničkim stolom bili su Alen Tuđina i Alen Novak te Hrvoje Bočkaj i Patrik Hršak.

>>vidi slike

Damian Tišljar

Natjecatelji: Bertić Ivan, Lovro Hlebec, Patrik Pankasz, Alen Martinko, Damian Tišljar, Matija Krog, Alen Novak, Florijan Škreblin, Nina Greguraš, Marko Šimunić.

U prvom krugu natjecalo se pet parova. U drugom krugu natjecanja sudjelovalo je 5 igrača, a u finalu natjecali su se Ivan Bertić, Matija Krog i Alen Novak. Prvo mjesto osvojio je Alen Novak, drugo Matija Krog, a treće Ivan Bertić. Svoj trojici uručene su nagrade.

Damian Tišljar