Priredba za Valentinovo

Autor: Marica Kašćelan, 21. 2. 2017.

14. veljače 2017. u našem domu održana je priredba povodom Valentinova. Organizatori priredbe bili su Ivana Belčić i Petar Lendl pod vodstvom odgajatelja Antuna Vidovića. Pripremili su nam raznovrstan program plesa, glume i pjevanja.

>>vidi slike

Petar Lendl

U program su nas uveli voditelji priredbe Nina Greguraš, Roko Nimac i Florijan Horvat. Glazbeni izvođač vokalno i na gitari bio je Florijan Škreblin, a pjevale su Rebeka Jill Horenec i Elena Lenard. Priredba ne bi bila priredba da nije bilo i malo humora kojeg su nam pripremili Ivana Belčić i Petar Lendl skečom ˝Snimanje za Gurex˝. Skeč su izveli u ulozi Jože i Kate Smežuranić. Priredba je završila „plesom srca“ u kojem je sudjelovalo 12 parova, ali samo najbolji su pobijedili i to Valentina Belec i Petar Lendl. Nakon plesa, druženje se nastavilo u ugodnoj atmosferi do kasnih večernjih sati.

Petar Lendl