Maškare, održano 27.2.2017.

Autor: Marica Kašćelan, 8. 3. 2017.

Održan je maskenbal gdje se svatko mogao maskirati u što želi i mogao je biti što u svakodnevnom životu ne može. Organizatorica bila je Antonija Prugovečki, uz vodstvo odgajatelja Antuna Vidovića.

>>vidi slike

Petar Lendl

Nije bilo mnogo maski, ali bile su zanimljive i lijepe, svaka na svoj način. Iz Abu-Dhabija nas je posjetio šeik Mahabet Ali (Mario Pišković), a iz SAD-a Abraham Lincoln (Petar Lendl). Posjetile su nas udovica Fanika iz Špičkovine i njezin propali muž nogometaš (Rebeka Jill Horenec i Karla Rašanec). Tu je bila i obitelj Micky Mausa (Valentina Belec, Matea Kormanić i Leonarda Bradić). Nikako nemožemo izostaviti Bubimira i Lidiju (Tena Novak i Lucija Malogorski). Komisiji (odgajateljica Đurđica Rožić, Elena Lenard, Petra Labaš i Alen Martinko) nije bilo lako donijeti odluku, ali je pravilno ocjenjivala.

U izboru ˝Naj maske˝ pobijedio je Mario Pišković. Nakon zanimljivih maski uslijedio je ples.

Petar Lendl