Nogometno natjecanje odgojnih grupa

Autor: Marica Kašćelan, 27. 11. 2011.

Već tri godine u našem domu Vijeće učenika organizira natjecanje u nogometu. Natječu se momci odgojnih grupa. Natjecanje će se održati kroz četiri susreta u našoj sportskoj dvorani.

Amadea Mokos

>>vidi još slika

Prva utakmica je već odigrana i to 22. studenog 2011. godine. Igrači su se borili žestoko, ali vrlo sportski.
Ostale utakmice će se odigrati naredna tri utorka i to u večernjim satima. Glavni organizator natjecanja je Fran Baček  uz veliku pomoć Petra Florijana. Na utakmicama sudi gospodin Stjepan Begić, a zapisničari su učenici Filip Halapir, Adrian Svečak i Neven Dačnik. O rezultatima utakmica obavijestiti ćemo Vas na kraju natjecanja.

Amadea Mokos