Natjecanje u streljaštvu

Autor: Marica Kašćelan, 4. 12. 2011.

Na nedavno održanom turniru u streljaštvu koji je organizirao Učenički dom Ivan Mažuranić, povodom 80 godina njihovog postojanja, naši su ukupno osvojili 2. mjesto, a na turniru su bile još dvije ekipe, domaća ekipa Učeničkog doma Ivana Mažuranića i ekipa Učeničkog doma A.G. Matoša.

Ena Vuk

U našem učeničkom domu u Bedekovčini, osim nogometa, stolnog tenisa djeluje i streljaštvo. U streljaštvu se natječu djevojke i mladići koji nisu mnogobrojni, ali unatoč tome imaju zapažene rezultate. Od djevojaka natječu se: Martina Markač, Nataša Suntešić i Lucija Marinović, a od mladića Andrej Loinjak, Danijel Staniša te Hrvoje Starc.

Ena Vuk