Božićna priredba

Autor: Marica Kašćelan, 23. 12. 2011.

Dana 21. prosinca održana je priredba povodom proslave Božića i praznika koji su pred nama. Program je vodio Petar Florjan, a zadužen za glazbu bio je Kristijan Lešković. Ugodno su nas iznenadili naši učenici koji su marljivo radili na pripremi programa u suradnji s odgajateljem Stjepanom Gorički i odgajateljicom Majom Roginić.

>>vidi još slika

Nikolina Halapir

Priredba je započela izvedbom „Tihe noći“ našeg malog benda kojeg čine Mihael Martinjak, Antonio Drempetić i Andrej Loinjak. Zatim je nastupio naš zbor kojeg je u rujnu organizirala i okupila odgajateljica Maja Roginić. Članovi zbora su: Antonio Drempetić, Klaudija Dačnik, Matija Habjanec, Ivan Ivanić, Martin Kvež, Andrej Loinjak, Lucija Marinović, Amadea Mokos, Kristina Risek, Darko Strahinec, Petra Vitez, Antonija Žugec, Ana-Marija Jambrošić i Dražen Vuzem.

Zbor je otpjevao pjesme „Zvončići“ i „Božić dolazi“. Posebno bih istaknula Ana-Mariju Jambrošić koja nas je očarala solo izvedbom pjesme „Narodi nam se“ i Dražena Vuzema koji je zajedno s njom otpjevao pjesmu „Lutka za bal“.

Na priredbi su sudjelovali još i Nikola Hanž s pričom o Božiću i Ivana Grgić s plesom. Također je, naš mali kutić za higijenu i urednost doma, dodijelio poklone onima koji su cijele godine imali uredne sobe i trudili se da svaki ulazak u njihove sobe bude što udobniji.

Večer se nastavila plesom i domjenkom u domskoj blagavaoni.

Nikolina Halapir