"Ples srca", održan 14.2.2012.

Autor: Marica Kašćelan, 21. 2. 2012.

Valentinovo je dan za sve zaljubljene diljem svijeta. Ljubav je jedna topla, iskrena i snažna stvar, ništa nije jače od nje. Ljubav ne mora biti samo strastvena, ona može biti i prijateljska. Ona je vrlo zahvalna i vrijedna zato je treba čuvati i poklanjati iz dana u dan. Tako i ova naša domska zajednica poklanja ljubav i trenutke za pamćenje. U našem domu održao se „ples srca“ na dan sv. Valentina.

>>vidi slike

Nikolina Halapir

„Ples srca“ je zanimljiva igra parova u kojoj svaki par ima jedan broj i plešu na zadanu muziku, parovi mogu biti i prijatelji. Nakon nekoliko sekundi glazba se ugasi i izvlači se broj. Par s izvučenim brojem napušta igru. Ove godine voditelj programa bio je Jurica Koprivnjak, a hrabri plesači: Simona Ipša i Antonio Ferenčić, Anamarija Jambrošić i Lovro Pergar, Klaudija Dačnik i Dražen Vuzem, Petra Žunić i Kristijan Lešković, Kristina Risek i Robert Brlek, Petra Kolar i Marko Frančina, Ivana Tenšak i Matija Habjanec, Jelena Šestan i Filip Moćan. Brojeve je izvlačila naša draga medicinska sestra Martina. U finalu su ostali Ivana Tenšak i Matija Habjanec te Klaudija Dačnik i Dražen Vuzem no sreća je bila na strani prvog para. Pobjednici su osvojili tortu, a svi hrabri parovi čokoladu. Još jednom čestitamo Ivani Tenšak i Matiji Habjancu na pobjedi. Poslije priredbe učenici su se nastavili zabavljati uz glazbu koju su puštali Juraj Levak i Ivan Vorih.

Nikolina Halapir