Tko smo mi? Web grupa!

Autor: Marica Kašćelan, 23. 2. 2012.

Evo nakon nekog vremena konačno da predstavimo i nas koji uređujemo ove internet stranice. U našoj „web grupi“ sve smo cure i to iz različitih razreda, zanimanja. Urednice koje idu u školu za medicinske sestre su Amadea Mokos, učenica 1. razreda i Ana Marija Jambrošić, učenica 3. razreda. Nikolina Halapir je učenica 2. razreda zanimanja arhitektonski tehničar, a ja Ena Vuk sam učenica 4. razreda zanimanja fizioterapeutski tehničar. U našem radu pomaže nam odgajateljica Marica Kašćelan. Nadamo se da ćemo i dalje uspješno surađivati i da ćete Vi, naši čitatelji, redovito posjećivati naše internet stranice te da će Vam sadržaji biti zanimljivi.

Ena Vuk