Zabavne igre u Domu

Autor: Marica Kašćelan, 20. 3. 2012.

Vijeće učenika organiziralo je zabavne igre u Domu od 22. veljače 2012., tri srijede za redom. Druženje je započelo natjecanjem u Beli koje se održava svake godine, a kao novost uvedene su i društvene igre.

>>vidi slike - natjecanje u Beli              >>vidi slike - zabavne igre

Ena Vuk

Natjecanje u Beli održalo se u tri kruga 22. i 29. veljače te 7. ožujka. Kao i uvijek bilo je dosta zainteresiranih, najviše dečki, a pobijedili su Petra Kolar i Kristijan Lešković. U Beli su sudjelovali i naši odgajatelji, a to su Maja Roginić i Stjepan Begić. Igranje društvenih igara je održano u dva kruga i to 29. veljače i 7. ožujka kada su se u velikom broju okupile i cure. Od igara moglo se vidjeti kako se igra mlin, čovječe ne ljuti se, potapanje brodova, trka konja i draw out. U društvenim igrama nema glavnog pobjednika jer je jedini cilj bio dobro se zabaviti. Organizator zabavnih igara bio je Kristijan Leković, predsjednik Vijeća učenika Doma uz veliku pomoć prve odgojne grupe. Bravo dečki!

Ena Vuk