Srednja škola Bedekovčina

Natjecanje u streljaštvu

Autor: Marica Kašćelan, 2. 4. 2012.

Natjecanje je održano u sportskoj dvorani naše srednje škole. Prvi krug je održan 10.3.2012., a drugi 24.3.2012. Natjecanje je održano u muškoj i ženskoj konkurenciji. Sudjelovali su Učenički domovi grada Zagreba te Učenički dom naše Srednje škole Bedekovčina. Od naših djevojaka sudjelovale su Martina Markač, Lucija Marinović i Petra Kolar, a od naših mladića nastupili su Vito Lučić, Lovro Pergar i Hrvoje Starc.

>>vidi slike

Ena Vuk

Djevojke su ukupno bile druge, a pobijedio je učenički dom A.G. Matoš. Naša najuspješnija natjecateljica je Martina Markač koja je sveukupno s 321 krugom bila druga i zasluženo osvojila srebrnu medalju. Lucija Marinović je peta, a Petra Kolar deveta. Mladići su ukupno zauzeli četvrto mjesto, a pobijedio je dom Novi Zagreb. Najuspješniji je bio Lovro Pergar s trećim mjestom, zatim Hrvoje Starc koji je bio sedmi i Vito Lučić sedamnaesti. Čestitamo svim sudionicima!