Domijada učeničkih domova u kulturi

Autor: Marica Kašćelan, 24. 4. 2012.

Ove godine održana je 38. Zagrebačka domijada u kulturi, natjecanje domova iz Zagrebačke i Krapinsko-zagorske županije za predstavnika na državnoj domijadi u Umagu. NA natjecanju, koje se održalo u vremenskom razdoblju od 11. do 14. travnja 2012., sudjelovao je i naš Dom.

>>vidi slike

Amadea Mokos

Uspješno su nas predstavili:

- 11. travnja - Amadea Mokos s recitalom „Ciklame, krvave ciklame“ Dragutina Domjanića

-12. travnja - Ana Marija Jambrošić (vokal) i domski bend „Zagorci“ (Mihael Martinjak, Andrej Loinjak, Antonio Drempetić) s pjesmom „Kada dođe mjesec maj“ autora Ivice Pepelka te plesna skupina „Dance Fever“ (Simona Ipša, Jelena Šestan, Klaudija Dačnik, Lucija Petrač, Đurđica Vuradin, Petra Mihaljek) koja je plesala na glazbeni hip-hop remix.

Svim domovima uručena su priznanja na svečanom zatvaranju koje je održano 13. travnja 2012.godine.

Konkurencija je bila iznimno velika te su samo nijanse odlučivale o pobjedniku. Najveći uspjeh od naših predstavnika doživjela je naša plesna skupina osvojivši treće mjesto učeničkog žirija. Čestitke svim natjecateljima, posebno našoj plesnoj skupini koja je uložila veliki trud u ovo natjecanje.

Amadea Mokos