Zagrebačka domijada u nogometu

Autor: Marica Kašćelan, 26. 4. 2012.

Sigurno ste svi čuli i vidjeli naše dečke kako se poslije pola deset vraćaju u Dom, zanima li vas zašto? Gdje su bili i što su radili? E, pa naši su dečki odlazili na nogometne utakmice. Oni nisu samo sjedili na tribinama i gledali, oni su se i natjecali. Natjecanja su se održavala na igralištu Učeničkog doma Franje Bućara, voditelj natjecanja bio je profesor Zlatko Knežević. Sve se odvijalo od desetog mjeseca pa do kraja trećeg. Naši su dečki pokazali veliki trud i volju osvojivši šesto mjesto.

Nikolina Halapir

Naš se tim sastojao od jedanaest odličnih igrača, a to su Karlo Šafranko, Kristijan Lešković, Mateo Pisk, Jurica Koprivnjak, Petar Florjan, Marko Poslon, Dominik Mlinarić, Anđelko Harmina, Dalibor Vuzem, Tomislav Belošević i Matija Salković. Odigrali smo deset utakmica od kojih smo pobijedili u četiri utakmice, dvije su odigrane neriješeno, a tri smo izgubili. Čestitke dečkima na trudu i nadamo se da će nastaviti s nogometom i biti sve bolji, možda i jednog dana vrhunski sportaši.

Nikolina Halapir