Nogometno natjecanje odgojnih grupa

Autor: Marica Kašćelan, 24. 12. 2012.

Kao i svake godine u našem je domu organiziran nogometni  turnir između odgojnih grupa. Ispred Vijeća učenika, glavni organizator bio je učenik Igor Poslek. Natjecanje je trajalo od 20.11. do 11.12. 2012. u kojem su sudjelovali učenici prve, šeste, sedme, osme odgojne grupe dok je drugu i treću odgojnu grupu predstavljala zajednička ekipa.

>>vidi slike

Nikolina Halapir

Nakon finalnog natjecanja, predsjednik Vijeća učenika Ivan Ivanić i Igor Poslek podijelili su priznanja ekipama za osvojena prva tri mjesta i to za osvojeno treće mjesto prvoj odgojnoj grupi, za osvojeno drugo mjesto drugoj i trećoj odgojnoj grupi te za osvojeno prvo mjesto šestoj odgojnoj grupi. Pobjednici su kao nagradu osvojili i pizzu.
Glavni sudac na ovim utakmicama bio je pedagog Stjepan Begić koji se predano i iskusno posvetio svom suđenju. Čestitke svim igračima, nadam se da ste se svi dobro zabavili, želimo vam puno uspjeha u treniranju i ne zaboravite „Važno je sudjelovati!“

Nikolina Halapir