Natjecanje "Pogodi pjesmu", održano 23.1.2013.

Autor: Marica Kašćelan, 8. 2. 2013.

I ove godine, Vijeće učenika organiziralo je natjecanje „Pogodi pjesmu“. Voditeljica programa bila je Amadea Mokos. Od velike pomoći u realizaciji natjecanja bili su joj Ivana Tenšak, predsjednik Vijeća učenika Ivan Ivanić te komisija u sastavu Jedvaj Brankice, Galović Daria i odgajateljice Marice Kašćelan. Pobjednik natjecanja je Neven Krizman, drugo mjesto osvojio je Darko Strahinec, a treće Karlo Šafranko.

>>vidi slike

Amadea Mokos

Natjecatelji su imali zadatak pogoditi naziv pjesme čiji su stihovi projicirani na platnu i to u prvom krugu dvije strofe, a u narednim krugovima natjecanja jedna strofa. Natjecalo se 9 učenika i to: Jurica Koprivnjak, Karlo Šafranko, Jadranko Duvnjak, Robert Brlek, Neven Krizman, Matija Habijanec, Darko Strahinec, Josip Suntešić i Lovro Pergar.

Amadea Mokos